Startovní soupiska

Děti (6-9 let)

Barbora Kubíčková

Trenér/ka: Pavlína Ottová
Studio: Pole Studio Nymburk

Děti (6-9 let)

Anna Blažková

Trenér/ka: Pavlína Ottová
Studio: Pole Studio Nymburk

Děti (6-9 let)

Marianne Mladá

Trenér/ka: Lenka Kolářová
Studio: Schola Artist

Děti (6-9 let)

Kais Stefaniia

Trenér/ka: Janička
Studio: Polegym

Děti (6-9 let)

Ženy Masters Amatérky (40+)

Zuzana Balcarová

Trenér/ka: Barbora Dyrynková
Studio: Pole Dance Roudnice nad Labem

Ženy Masters Amatérky (40+)

Vladislava Indraková

Trenér/ka: Nela Šumberová
Studio: M-Studio Valašské Meziříčí

Ženy Masters Amatérky (40+)

Zdeňka Vorlíčková

Trenér/ka: Alexandra Kalousová
Studio: Pole heaven

Ženy Masters Amatérky (40+)

Hana Hlochová

Trenér/ka: Sabina Gotzingerová
Studio: Apokalips-pole dance studio

Ženy Masters Amatérky (40+)

Adéla Běličová

Trenér/ka: Karolína Monika Mitková
Studio: Ka pole Rumburk

Ženy Masters Amatérky (40+)

Ženy Masters Profesionálky (40+)

Eliška Strachová

Trenér/ka: Alexandra Kalousova, Poli Sirotina
Studio: Poleheaven

Ženy Masters Profesionálky (40+)

Ivana Ferdinandová

Trenér/ka: Veronika Dolanská
Studio: Polegym Kladno

Ženy Masters Profesionálky (40+)

Daniela Čaloudová

Trenér/ka: Poli Sirotina
Studio: Pole Heaven

Ženy Masters Profesionálky (40+)

Eva Rudolfová

Trenér/ka: Poli Sirotina
Studio: Pole Heaven

Ženy Masters Profesionálky (40+)

Doubles (18+)

Helena Březinová, Aneta Kaňková

Trenér/ka: Verča ❤
Studio: Polegym

Doubles (18+)

Dominica Hedbávná a Marta Šidlová

Trenér/ka: Lenka Kolářová
Studio: Schola Artist

Doubles (18+)

Tereza Endlicherová & Klára Zajíčková

Trenér/ka: Tereza Štrobová
Studio: Pole Heaven

Doubles (18+)

Kateřina Matznerová a Eliška Nedvědová

Trenér/ka: Alexandra Kalousová
Studio: Pole heaven

Doubles (18+)

Muži (16+)

Tomáš Kislinger

Trenér/ka: Yayu Lopatio
Studio: Firefly

Muži (16+)

David Král

Trenér/ka: Veronika Honkova
Studio: Ostrava4you

Muži (16+)

Junioři A Amatéři (10-13 let)

Iva Lucie Špinková

Trenér/ka: Martina Kučerová
Studio: Pole studio Nymburk

Junioři A Amatéři (10-13 let)

Julie Boušková

Trenér/ka: Denisa Chlustinová
Studio: Poledance&fitstudio DaniellaBe

Junioři A Amatéři (10-13 let)

Alžběta Šitavancová

Trenér/ka: Hedvika Čermáková
Studio: Pole Studio Nymburk

Junioři A Amatéři (10-13 let)

Anežka Malá

Trenér/ka: Martina Kučerová
Studio: Pole studio Nymburk

Junioři A Amatéři (10-13 let)

Anežka Čermáková

Trenér/ka: Hedvika Čermáková
Studio: Pole Studio Nymburk

Junioři A Amatéři (10-13 let)

Emma Durková

Trenér/ka: Michaela Páťalová
Studio: Tancelář Olomouc

Junioři A Amatéři (10-13 let)

Eliska Raticova

Trenér/ka: Martina Kucerova
Studio: POLE STUDIO NYMBURK

Junioři A Amatéři (10-13 let)

Kristýna Kloudová

Trenér/ka: Martina Kučerová
Studio: Pole studio Nymburk

Junioři A Amatéři (10-13 let)

Ella Charvátová

Trenér/ka: Michaela Dusík, Iveta Kropáčová, Dita Kubisková
Studio: Caracal Fit Studio

Junioři A Amatéři (10-13 let)

Anna Koubínová

Trenér/ka: Hedvika Čermáková
Studio: Pole studio Nymburk

Junioři A Amatéři (10-13 let)

Petr Kaňkovský

Trenér/ka: Martina Kučerová
Studio: Pole Studio Nymburk

Junioři A Amatéři (10-13 let)

Kristýna Formánková

Trenér/ka: Martina Kučerová
Studio: Pole Studion Nymburk

Junioři A Amatéři (10-13 let)

Junioři A Profesionálové (10-13 let)

Veronika Zoulová

Trenér/ka: Lucie Pětníková
Studio: Pole Dance Roudnice nad Labem

Junioři A Profesionálové (10-13 let)

Ella Stanislavová

Trenér/ka: Barbora Dyrynková
Studio: Pole dance Roudnice nad Labem

Junioři A Profesionálové (10-13 let)

Sofie Havránková

Trenér/ka: Pavlína Ottová
Studio: Pole studio Nymburk

Junioři A Profesionálové (10-13 let)

Sára Pavlíčková

Trenér/ka: Hedvika Čermáková
Studio: Pole studio Nymburk

Junioři A Profesionálové (10-13 let)

Jana Aubrechtová

Trenér/ka: Martina Kučerová
Studio: Pole Studio Nymburk

Junioři A Profesionálové (10-13 let)

Barbora Čaloudová

Trenér/ka: Tereza Štrobová
Studio: Pole Heaven

Junioři A Profesionálové (10-13 let)

Junioři B Amatéři (14-17 let)

Rozálie Šubrtová

Trenér/ka: Helena Březinová
Studio: Polegym Kladno

Junioři B Amatéři (14-17 let)

Denisa Rezková

Trenér/ka: Jolana Klímková
Studio: Apokalips Olomouc

Junioři B Amatéři (14-17 let)

Berta Pluskalová

Trenér/ka: Verča
Studio: Polegym Kladno

Junioři B Amatéři (14-17 let)

Simona Psotková

Trenér/ka: Michaela Paťalová
Studio: Tancelář

Junioři B Amatéři (14-17 let)

Valentina Helebrandtová

Trenér/ka: Kateřina Gurecká
Studio: B-Pole studio Česká Lípa

Junioři B Amatéři (14-17 let)

Helena Husáková

Trenér/ka: Lucie Pětníková
Studio: Pole Dance Roudnice nad Labem

Junioři B Amatéři (14-17 let)

Adéla Hüblová

Trenér/ka: Lucie Pětníková
Studio: Pole Dance Litoměřice

Junioři B Amatéři (14-17 let)

Daniela Bačová

Trenér/ka: David Král
Studio: Ostrava 4U

Junioři B Amatéři (14-17 let)

Junioři B Profesionálové (14-17 let)

Anna Hendrychová

Trenér/ka: Pavlína Ottová
Studio: Pole studio Nymburk

Junioři B Profesionálové (14-17 let)

Valentýna Sedláčková

Trenér/ka: Bára Dyrynková
Studio: Pole Dance Roudnice nad Labem

Junioři B Profesionálové (14-17 let)

Monika Karlová

Trenér/ka: Pavlína Ottová
Studio: pole studio Nymburk

Junioři B Profesionálové (14-17 let)

Denisa Samková

Trenér/ka: Barbora Dyrynková
Studio: Pole dance Roudnice

Junioři B Profesionálové (14-17 let)

Junioři Elite (10-17 let)

Monika Kopřivová

Trenér/ka: Pavlína Ottová
Studio: Pole Studio Nymburk

Junioři Elite (10-17 let)

Karolína Mlejnková

Trenér/ka: Martina Kučerová
Studio: Pole Studio Nymburk

Junioři Elite (10-17 let)

Natálie Anna Hadroušková

Trenér/ka: Pavlína Ottová
Studio: Pole studio Nymburk

Junioři Elite (10-17 let)

Klára Podroužková

Trenér/ka: Barbora Orságová
Studio: Schola artist

Junioři Elite (10-17 let)

Natalie Křečková

Trenér/ka: Barbora Orságová
Studio: Schola Artist

Junioři Elite (10-17 let)

Justýna Sekerešová

Trenér/ka: Pavlína Ottová
Studio: Pole Studio Nymburk

Junioři Elite (10-17 let)

Amálie Motlová

Trenér/ka: Pavlína Ottová
Studio: Pole studio Nymburk

Junioři Elite (10-17 let)

Patricie Opočenská

Trenér/ka: Barbora Dyrynková
Studio: Pole dance Roudnice nad Labem

Junioři Elite (10-17 let)

Ženy Amatérky (18-39 let)

Barbora Kolečková

Trenér/ka: Aneta Chalupová
Studio: Pole Škola

Ženy Amatérky (18-39 let)

Andrea Tomanová

Trenér/ka: Kristýna Hanušová, Pavlína Klepetková
Studio: Let's Fly Studio, Trendigo Praha

Ženy Amatérky (18-39 let)

Lucia Furimská

Trenér/ka: Denisa Chlustinová
Studio: Pole Heaven

Ženy Amatérky (18-39 let)

Kateřina Šiftová

Trenér/ka: Petra Nene
Studio: Firefly

Ženy Amatérky (18-39 let)

Klára Zubková

Trenér/ka: Denisa Chlustinová
Studio: Pole Heaven

Ženy Amatérky (18-39 let)

Nathalia Base Bezerra

Trenér/ka: Petra Topinkova
Studio: Citadela Mefisto

Ženy Amatérky (18-39 let)

Veronika Šebková

Trenér/ka: Jiřina Trnková
Studio: Polegym

Ženy Amatérky (18-39 let)

Vendula Mikešová

Trenér/ka: Pavlína Ottová
Studio: Pole Studio Nymburk

Ženy Amatérky (18-39 let)

Zuzka Husáková

Trenér/ka: Jiřinka Trnková
Studio: Polegym

Ženy Amatérky (18-39 let)

Michaela Vinšová

Trenér/ka: Denisa Chlustinová
Studio: PoleDance & FitStudio DaniellaBe

Ženy Amatérky (18-39 let)

Iness Byrovash

Trenér/ka: Michaela Dusíková,Iveta Kropáčová,Dita Kibisková
Studio: Studio Caracal

Ženy Amatérky (18-39 let)

Jana Ducháčková

Trenér/ka: Karolína Mitková
Studio: Ka Pole Dance

Ženy Amatérky (18-39 let)

Monika Bartůňková

Trenér/ka: Aneta Chalupová
Studio: Pole škola

Ženy Amatérky (18-39 let)

Ženy Profesionálky (18-39 let)

Helena Březinová

Trenér/ka: Verča ❤
Studio: Polegym

Ženy Profesionálky (18-39 let)

Nikol Vitamvásová

Trenér/ka: Barbora Orságová
Studio: Schola Artist

Ženy Profesionálky (18-39 let)

Klára Maxiánová

Trenér/ka: Veronika Dolanská, Jiřina Trnková
Studio: Polegym

Ženy Profesionálky (18-39 let)

Aneta Rulfová

Trenér/ka: Jiřinka Trnková, Verča Dolanská
Studio: Polegym

Ženy Profesionálky (18-39 let)

Nela Šumberová

Trenér/ka: já sama, Luci a příležitostně Stacey, Alex a Poli
Studio: M-studio pole dance studio

Ženy Profesionálky (18-39 let)

Karolína Kajprová

Trenér/ka: Stacey Poleartist
Studio: Pole škola

Ženy Profesionálky (18-39 let)

Marta Šidlová

Trenér/ka: Lenka Kolářová
Studio: Schola artist

Ženy Profesionálky (18-39 let)

Dominica Hedbávná

Trenér/ka: Lenka Kolářová
Studio: Schola Artist

Ženy Profesionálky (18-39 let)

Kateřina Caklová

Trenér/ka: Yayu Lopatio
Studio: Poletime

Ženy Profesionálky (18-39 let)

Monika Loučková

Trenér/ka: Denisa Chlustinová
Studio: Centrum Tance

Ženy Profesionálky (18-39 let)

Ženy Elite (18+)

denisa chlustinova

Trenér/ka: Tereza Štrobová, Alex Kalousová
Studio: Pole Heaven

Ženy Elite (18+)

Lucie Stonawská

Trenér/ka: Denča, Eliza, Alex
Studio: -

Ženy Elite (18+)

Martina Hovorková

Trenér/ka: Barbora Szabová
Studio: B-Pole

Ženy Elite (18+)

Alžběta Daňková

Trenér/ka: Tereza Štrobová
Studio: Pole Heaven

Ženy Elite (18+)

Barbora Dyrynková

Trenér/ka: Thunder Sisters
Studio: Pole Dance Roudnice a Litoměřice

Ženy Elite (18+)