Nové kurzy

Fly yoga Z1 TEENS

Datum: Pátek 27. 5. 16:15

Lektorka: Anetka.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole dance P

Datum: Pátek 27. 5. 17:30

Lektorka: Jiřinka.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Fly yoga Z1

Datum: Pátek 27. 5. 17:30

Lektorka: Anetka.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Intenzivní strečink

Datum: Pátek 27. 5. 19:00

Lektorka: Jiřinka.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Pole dance soutěžní přípravka

Datum: Neděle 29. 5. 14:00

Lektorka: Verča.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Fly yoga P

Datum: Neděle 29. 5. 18:30

Lektorka: Zuzka.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Fly yoga open class

Datum: Neděle 29. 5. 19:30

Lektorka: Zuzka.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Aerial Hoop S TEENS

Datum: Pondělí 30. 5. 16:00

Lektorka: Janička.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole dance S2

Datum: Pondělí 30. 5. 16:00

Lektorka: Helča.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Aerial Hoop S TEENS

Datum: Pondělí 30. 5. 17:00

Lektorka: Janička.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole dance S

Datum: Pondělí 30. 5. 17:00

Lektorka: Klárka.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Aerial hoop P

Datum: Pondělí 30. 5. 18:00

Lektorka: Týna.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole dance S2

Datum: Pondělí 30. 5. 18:30

Lektorka: Jiřinka.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Aerial hoop P

Datum: Pondělí 30. 5. 19:00

Lektorka: Týna.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole dance P

Datum: Pondělí 30. 5. 19:30

Lektorka: Jiřinka.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Aerial Hoop S1

Datum: Pondělí 30. 5. 20:00

Lektorka: Týna.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole dance S2 TEENS

Datum: Úterý 31. 5. 16:00

Lektorka: Janička.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Pole dance Z2 TEENS

Datum: Úterý 31. 5. 17:00

Lektorka: Janička.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Akrohrátky pro děti ( 6 - 10 let)

Datum: Úterý 31. 5. 17:00

Lektorka: Kája.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole dance Z1

Datum: Úterý 31. 5. 18:00

Lektorka: Zuzka.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Volná hodina

Datum: Úterý 31. 5. 18:00

Lektorka: Kája.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole dance P

Datum: Úterý 31. 5. 19:00

Lektorka: Zuzka.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Aerial Hoop S3

Datum: Úterý 31. 5. 19:00

Lektorka: Kája.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole dance P

Datum: Středa 1. 6. 15:30

Lektorka: Helča.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Fly yoga P TEENS

Datum: Středa 1. 6. 17:00

Lektorka: Kája.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole dance S1 TEENS

Datum: Středa 1. 6. 17:00

Lektorka: Terezka.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Fly yoga S TEENS

Datum: Středa 1. 6. 18:00

Lektorka: Kája.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Fly yoga S

Datum: Středa 1. 6. 19:00

Lektorka: Kája.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole & Aerial mix S

Datum: Čtvrtek 2. 6. 15:30

Lektorka: Janička.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole dance Z2

Datum: Čtvrtek 2. 6. 17:00

Lektorka: Helča.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Pole & Aerial mix S

Datum: Čtvrtek 2. 6. 17:00

Lektorka: Janička.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Fly yoga S

Datum: Čtvrtek 2. 6. 19:00

Lektorka: Zuzka.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole dance S2

Datum: Čtvrtek 2. 6. 19:00

Lektorka: Helča.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Fly yoga Z1

Datum: Čtvrtek 2. 6. 20:00

Lektorka: Zuzka.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Fly yoga Z2 TEENS

Datum: Pátek 3. 6. 16:15

Lektorka: Anetka.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole dance P

Datum: Pátek 3. 6. 17:30

Lektorka: Jiřinka.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Fly yoga Z1

Datum: Pátek 3. 6. 17:30

Lektorka: Anetka.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Floorwork & choreo

Datum: Neděle 5. 6. 12:00

Lektorka: Ivetka.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole dance soutěžní přípravka

Datum: Neděle 5. 6. 14:00

Lektorka: Verča.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Fly yoga P

Datum: Neděle 5. 6. 18:30

Lektorka: Zuzka.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Aerial Hoop S TEENS

Datum: Pondělí 6. 6. 16:00

Lektorka: Janička.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole dance S2

Datum: Pondělí 6. 6. 16:00

Lektorka: Helča.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Aerial Hoop S TEENS

Datum: Pondělí 6. 6. 17:00

Lektorka: Janička.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole dance S

Datum: Pondělí 6. 6. 17:00

Lektorka: Klárka.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Aerial hoop P

Datum: Pondělí 6. 6. 18:00

Lektorka: Týna.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole dance S2

Datum: Pondělí 6. 6. 18:30

Lektorka: Jiřinka.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Aerial hoop P

Datum: Pondělí 6. 6. 19:00

Lektorka: Týna.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole dance P

Datum: Pondělí 6. 6. 19:30

Lektorka: Jiřinka.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Aerial Hoop S1

Datum: Pondělí 6. 6. 20:00

Lektorka: Týna.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole dance S2 TEENS

Datum: Úterý 7. 6. 16:00

Lektorka: Janička.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Pole dance Z2 TEENS

Datum: Úterý 7. 6. 17:00

Lektorka: Janička.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Akrohrátky pro děti ( 6 - 10 let)

Datum: Úterý 7. 6. 17:00

Lektorka: Kája.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole dance Z1

Datum: Úterý 7. 6. 18:00

Lektorka: Zuzka.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Pole dance P

Datum: Úterý 7. 6. 19:00

Lektorka: Zuzka.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Pole dance P

Datum: Středa 8. 6. 15:30

Lektorka: Helča.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Fly yoga P TEENS

Datum: Středa 8. 6. 17:00

Lektorka: Kája.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Fly yoga S TEENS

Datum: Středa 8. 6. 18:00

Lektorka: Kája.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole & Aerial mix S

Datum: Čtvrtek 9. 6. 15:30

Lektorka: Janička.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole dance Z2

Datum: Čtvrtek 9. 6. 17:00

Lektorka: Helča.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Pole & Aerial mix S

Datum: Čtvrtek 9. 6. 17:00

Lektorka: Janička.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Fly yoga S

Datum: Čtvrtek 9. 6. 19:00

Lektorka: Zuzka.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole dance S2

Datum: Čtvrtek 9. 6. 19:00

Lektorka: Helča.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Fly yoga Z1

Datum: Čtvrtek 9. 6. 20:00

Lektorka: Zuzka.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Fly yoga Z2 TEENS

Datum: Pátek 10. 6. 16:15

Lektorka: Anetka.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole dance P

Datum: Pátek 10. 6. 17:30

Lektorka: Jiřinka.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Fly yoga Z1

Datum: Pátek 10. 6. 17:30

Lektorka: Anetka.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Floorwork & choreo

Datum: Neděle 12. 6. 12:00

Lektorka: Ivetka.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole dance soutěžní přípravka

Datum: Neděle 12. 6. 14:00

Lektorka: Verča.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Fly yoga P

Datum: Neděle 12. 6. 18:30

Lektorka: Zuzka.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole dance S2

Datum: Pondělí 13. 6. 16:00

Lektorka: Helča.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Aerial Hoop S TEENS

Datum: Pondělí 13. 6. 17:00

Lektorka: Janička.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole dance S

Datum: Pondělí 13. 6. 17:00

Lektorka: Klárka.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Aerial hoop P

Datum: Pondělí 13. 6. 18:00

Lektorka: Týna.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole dance S2

Datum: Pondělí 13. 6. 18:30

Lektorka: Jiřinka.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Aerial hoop P

Datum: Pondělí 13. 6. 19:00

Lektorka: Týna.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole dance P

Datum: Pondělí 13. 6. 19:30

Lektorka: Jiřinka.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Aerial Hoop S1

Datum: Pondělí 13. 6. 20:00

Lektorka: Týna.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole dance S2 TEENS

Datum: Úterý 14. 6. 16:00

Lektorka: Janička.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Pole dance Z2 TEENS

Datum: Úterý 14. 6. 17:00

Lektorka: Janička.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Pole dance Z1

Datum: Úterý 14. 6. 18:00

Lektorka: Zuzka.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Pole dance P

Datum: Úterý 14. 6. 19:00

Lektorka: Zuzka.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Pole dance P

Datum: Středa 15. 6. 15:30

Lektorka: Helča.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Fly yoga P TEENS

Datum: Středa 15. 6. 17:00

Lektorka: Kája.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Fly yoga S

Datum: Středa 15. 6. 18:00

Lektorka: Kája.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole & Aerial mix S

Datum: Čtvrtek 16. 6. 15:30

Lektorka: Janička.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole dance Z2

Datum: Čtvrtek 16. 6. 17:00

Lektorka: Klárka.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Pole & Aerial mix S

Datum: Čtvrtek 16. 6. 17:00

Lektorka: Janička.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Fly yoga S

Datum: Čtvrtek 16. 6. 19:00

Lektorka: Zuzka.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole dance S2

Datum: Čtvrtek 16. 6. 19:00

Lektorka: Klárka.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Fly yoga Z2 TEENS

Datum: Pátek 17. 6. 16:15

Lektorka: Kája.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole dance P

Datum: Pátek 17. 6. 17:30

Lektorka: Jiřinka.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Fly yoga Z1

Datum: Pátek 17. 6. 17:30

Lektorka: Zuzka.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Floorwork & choreo

Datum: Neděle 19. 6. 12:00

Lektorka: Ivetka.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole dance soutěžní přípravka

Datum: Neděle 19. 6. 14:00

Lektorka: Verča.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Fly yoga P

Datum: Neděle 19. 6. 18:30

Lektorka: Zuzka.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole dance S2

Datum: Pondělí 20. 6. 16:00

Lektorka: Helča.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Aerial Hoop S TEENS

Datum: Pondělí 20. 6. 17:00

Lektorka: Janička.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole dance S

Datum: Pondělí 20. 6. 17:00

Lektorka: Klárka.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Aerial hoop P

Datum: Pondělí 20. 6. 18:00

Lektorka: Týna.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole dance S2

Datum: Pondělí 20. 6. 18:30

Lektorka: Jiřinka.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Aerial hoop P

Datum: Pondělí 20. 6. 19:00

Lektorka: Týna.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Aerial Hoop S1

Datum: Pondělí 20. 6. 20:00

Lektorka: Týna.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole dance S2 TEENS

Datum: Úterý 21. 6. 16:00

Lektorka: Janička.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Pole dance Z2 TEENS

Datum: Úterý 21. 6. 17:00

Lektorka: Janička.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Pole dance Z1

Datum: Úterý 21. 6. 18:00

Lektorka: Zuzka.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Pole dance P

Datum: Úterý 21. 6. 19:00

Lektorka: Zuzka.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Pole dance P

Datum: Středa 22. 6. 15:30

Lektorka: Helča.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Fly yoga P TEENS

Datum: Středa 22. 6. 17:00

Lektorka: Kája.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Fly yoga S

Datum: Středa 22. 6. 18:00

Lektorka: Kája.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole & Aerial mix S

Datum: Čtvrtek 23. 6. 15:30

Lektorka: Janička.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole dance Z2

Datum: Čtvrtek 23. 6. 17:00

Lektorka: Helča.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Pole & Aerial mix S

Datum: Čtvrtek 23. 6. 17:00

Lektorka: Janička.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Fly yoga S

Datum: Čtvrtek 23. 6. 19:00

Lektorka: Zuzka.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole dance S2

Datum: Čtvrtek 23. 6. 19:00

Lektorka: Helča.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Fly yoga Z2 TEENS

Datum: Pátek 24. 6. 16:15

Lektorka: Anetka.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole dance P

Datum: Pátek 24. 6. 17:30

Lektorka: Jiřinka.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Fly yoga Z1

Datum: Pátek 24. 6. 17:30

Lektorka: Anetka.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Floorwork & choreo

Datum: Neděle 26. 6. 12:00

Lektorka: Ivetka.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole dance soutěžní přípravka

Datum: Neděle 26. 6. 14:00

Lektorka: Verča.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Fly yoga P

Datum: Neděle 26. 6. 18:30

Lektorka: Zuzka.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole dance S2

Datum: Pondělí 27. 6. 16:00

Lektorka: Helča.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Aerial Hoop S TEENS

Datum: Pondělí 27. 6. 17:00

Lektorka: Janička.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole dance S

Datum: Pondělí 27. 6. 17:00

Lektorka: Klárka.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Aerial hoop P

Datum: Pondělí 27. 6. 18:00

Lektorka: Týna.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Aerial hoop P

Datum: Pondělí 27. 6. 19:00

Lektorka: Týna.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Aerial Hoop S1

Datum: Pondělí 27. 6. 20:00

Lektorka: Týna.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole dance S2 TEENS

Datum: Úterý 28. 6. 16:00

Lektorka: Janička.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Pole dance Z2 TEENS

Datum: Úterý 28. 6. 17:00

Lektorka: Janička.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Pole dance P

Datum: Úterý 28. 6. 19:00

Lektorka: Zuzka.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Pole dance P

Datum: Středa 29. 6. 15:30

Lektorka: Helča.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Pole & Aerial mix S

Datum: Čtvrtek 30. 6. 15:30

Lektorka: Janička.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole dance Z2

Datum: Čtvrtek 30. 6. 17:00

Lektorka: Helča.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Pole & Aerial mix S

Datum: Čtvrtek 30. 6. 17:00

Lektorka: Janička.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Fly yoga S

Datum: Čtvrtek 30. 6. 19:00

Lektorka: Zuzka.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole dance P

Datum: Pátek 1. 7. 17:30

Lektorka: Jiřinka.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Floorwork & choreo

Datum: Neděle 3. 7. 12:00

Lektorka: Ivetka.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole dance soutěžní přípravka

Datum: Neděle 3. 7. 14:00

Lektorka: Verča.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Fly yoga P

Datum: Neděle 3. 7. 18:30

Lektorka: Zuzka.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Aerial hoop P

Datum: Pondělí 4. 7. 18:00

Lektorka: Týna.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Aerial hoop P

Datum: Pondělí 4. 7. 19:00

Lektorka: Týna.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Aerial Hoop S1

Datum: Pondělí 4. 7. 20:00

Lektorka: Týna.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole dance P

Datum: Úterý 5. 7. 19:00

Lektorka: Zuzka.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Pole dance P

Datum: Středa 6. 7. 15:30

Lektorka: Helča.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Pole dance Z2

Datum: Čtvrtek 7. 7. 17:00

Lektorka: Helča.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Fly yoga S

Datum: Čtvrtek 7. 7. 19:00

Lektorka: Zuzka.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Floorwork & choreo

Datum: Neděle 10. 7. 12:00

Lektorka: Ivetka.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole dance soutěžní přípravka

Datum: Neděle 10. 7. 14:00

Lektorka: Verča.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Fly yoga P

Datum: Neděle 10. 7. 18:30

Lektorka: Zuzka.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole dance P

Datum: Úterý 12. 7. 19:00

Lektorka: Zuzka.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Pole dance P

Datum: Středa 13. 7. 15:30

Lektorka: Helča.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Fly yoga S

Datum: Čtvrtek 14. 7. 19:00

Lektorka: Zuzka.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole dance soutěžní přípravka

Datum: Neděle 17. 7. 14:00

Lektorka: Verča.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Fly yoga P

Datum: Neděle 17. 7. 18:30

Lektorka: Zuzka.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole dance P

Datum: Úterý 19. 7. 19:00

Lektorka: Zuzka.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Pole dance P

Datum: Středa 20. 7. 15:30

Lektorka: Helča.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Fly yoga S

Datum: Čtvrtek 21. 7. 19:00

Lektorka: Zuzka.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole dance soutěžní přípravka

Datum: Neděle 24. 7. 14:00

Lektorka: Verča.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Fly yoga P

Datum: Neděle 24. 7. 18:30

Lektorka: Zuzka.

Místo: sál ROZDĚLOV - fly yoga, aerials

Přihlásit se

Pole dance P

Datum: Středa 27. 7. 15:30

Lektorka: Helča.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se
©2021 Webové stránky vytvořil WeDesIn