AERIAL HAMMOCK

Fascinující akrobacie na závěsných šálách

KURZY AERIAL HAMMOCK

Aerial Hammock je akrobacie v závěsných šálách upevněných do oblouku jako houpací síť. Poskytuje celotělové cvičení, které zlepšuje sílu, flexibilitu a vytrvalost. Užij si pohyb ve vzduchu a posiluj své tělo zábavnou a inovativní formou cvičení.
Kromě individuálních triků se lekce Aerial Hammock zaměřují také na tvorbu komplexních kombinací a choreografií. Tímto způsobem můžeš propojit jednotlivé prvky do elegantních a plynulých pohybů.

Průběžně pro Vás otevíráme nové kurzy pro začátečníky i pokročilé, pro děti i pro dospělé.
Lekce značené Z1 jsou vhodné pro začátečníky dospělé, teens i děti takže můžete přihlásit nejen sebe, ale také své ratolesti. Nepotřebujete žádnou sportovní zkušenost, vše se učíme pomaličku, od začátků.

Přijď se zpevnit, protáhnout i zrelaxovat a užít si pocit lehkosti v lekcích Aerial Hammock!

JAK SE PŘIHLÁSIT NA AERIAL HAMMOCK

REZERVACE

Rezervace lekcí probíhá přes náš online rezervační systém. Vytvořte si uživatelský účet a přihlaste se na kurz nebo lekci.

PLATBA

Po rezervaci lekce vám systém automaticky zobrazí platební údaje. Pokud chcete platit hotově, můžete tak učinit na 1. lekci kurzu.

NÁHRADY

Budete chybět na lekci? Odhlaste se minimálně 6 hodin předem v rezervačním systému. Bližší info ohledně využití náhrad zde.

NOVÉ KURZY PRO STŘEDNĚ POKROČILÉ A POKROČILÉ

  VĚNUJEME SE VÝUCE DĚTÍ I DOSPĚLÝCH

  AERIAL HAMMOCK PRO DOSPĚLÉ

  Kurzy pro dospělé od 15 let

  AERIAL HAMMOCK TEENS

  Kurzy pro slečny ve věku 10-14 let

  AKROHRÁTKY

  Kurzy pro malé slečny ve věku 6-10 let

  MÁME LEKCE PRO ÚPLNÉ ZAČÁTEČNICE I POKROČILÉ AKROBATKY

  Zkuste si aerial hammock

  Lekce pro úplné začátečnice

  Naučíte se: základní prvky na šále (např. sed nebo stoj), posílíme střed těla

  Co s sebou na ukázkovou lekci aerial hammock: Pohodlné sportovní oblečení (legíny a triko)

  Váš první kurz aerial hammock

  Aerial hammock začátečnice

  Naučíte se: základní úchopy šály, pozice a prvky. Posílíme střed těla, protáhneme svaly a zlepšíme rovnováhu. Každá pozice bude mít vždy jednodušší i těžší variantu, takže náročnost lekce si vždy budete moci přizpůsobit vašemu vlastnímu tempu.

  Doba tréninku: 3 měsíce

  Aerial hammock začátečnice 2

  Naučíte se
  : kombinace základních prvků a přidáme k nim již i pozice hlavou dolů. Naučíme se krátkou choreografii. Nové prvky horolezec, kocour, gazela.

  Doba tréninku: 6 měsíců

  Aerial hammock středně pokročilí 1

  Naučíte se: těžší a složitější namotávky, zkusíme i spinový režim (šála visí jen z jednoho bodu a otáčí se kolem své osy), roztočíme ji ze stoje, tak i hlavou dolů. Nové prvky jako croissant, měsíček, superman

  Doba tréninku: 9 měsíců

  Fly yoga středně pokročilí 2

  Naučíte se: první sjezdy a základní pády, pravidelně již do lekcí přidáme i spinový režim, důraz budeme dávat na celkové provedení a delší kombinace. Nové prvky jako balerína, různé varianty provazů, stojky se šálou.

  Doba tréninku: 1 rok

  Aerial hammock středně pokročilí 3

  Naučíte se: více dynamických přechodů a triků, prvky. Kombinace budou náročnější nejen na sílu a pružnost, ale malinko u nich potrápíme i mozek. Nové prvky jako catcher, kokon, vis za kotníky

  Doba tréninku: 1,5 roku a déle

  Aerial hammock pokročilí

  Naučíte se: složité kombinace a prvky náročné na sílu a flexibilitu, prvky „na míru“, triky na přání a kombinace dle zrovna aktuálních trendů. Budeme spolu plánovat vystoupení a připravovat choreografii na Polegym Show.

  Chcete se přihlásit na svůj první kurz aerial hammock pro začátečnice? Hledejte označení Aerial hammock Z1, pro děti a teens Aerial hammock teens Z1 nebo akrohrátky.

  KONTAKTY

  • ZAVOLEJTE NÁM

   Potřebujete poradit? Zavolejte nám na +420 608 729 797, jsme vám k dispozici vždy od pondělí do čtvrtka v čase 9:00 – 12:00.

  • NAPIŠTE NÁM

   Jsme Vám k dispozici na našem emailu info@polegym.cz

  • SLEDUJTE NÁS NA FACEBOOKU

   Pokud Vás zajímá, co je u nás nového a co pro Vás chystáme, sledujte náš facebook. Můžete nás zde kontaktovat přes zprávy.

  • SLEDUJTE NÁS NA INSTAGRAMU

   Na našem instagramu Vás informujeme o novinkách. Najdete zde inspiraci pro Váš trénink. Můžete nás zde kontaktovat přes direct zprávy.

  ©2021 Webové stránky vytvořil WeDesIn