POLE DANCE

Sport, který budete milovat!

PŘIHLÁSIT SEZOBRAZIT ROZVRH

NOVĚ VYPSANÉ LEKCE A KURZY

Pole dance Z1

Datum: Úterý 14. 9. 16:00  

Lektorka: Janička.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Pole dance Z1 TEENS

Datum: Úterý 14. 9. 14:00  

Lektorka: Janička.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Pole dance Z1

Datum: Pondělí 13. 9. 14:00  

Lektorka: Helča.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Pole dance Z1 PRINCESS

Datum: Pondělí 13. 9. 12:00  

Lektorka: Helča.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Pole dance P TEENS

Datum: Čtvrtek 9. 9. 15:00  

Lektorka: Janička.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

Pole dance S

Datum: Středa 8. 9. 14:00  

Lektorka: Helča.

Místo: sál CENTRUM - pole dance

Přihlásit se

JAK TO U NÁS CHODÍ

KURZY

Jeden kurz trvá obvykle 3 měsíce a obsahuje celkem 12 lekcí. Na lekci budete chodit jednou týdně ve stejný čas a se stejným kolektivem. Lekce na sebe navazují, takže se každou hodinu budete učit něco nového a stavět na již naučených základech. Pokud lekci zameškáte, můžete si ji nahradit v jiném kurzu.

ÚROVNĚ KURZŮ

Jednotlivé kurzy na sebe navazují a Vaše úroveň se tak neustále zvyšuje. Pokud se chcete přihlásit na svůj úplně první kurz pole dance, hledejte kurzy úrovně Z1.

OPEN CLASS

Open class jsou speciální jednorázové lekce. Zároveň se můžete přihlásit do jakéhokoli kurzu pouze na jednu hodinu, pokud je zde místo.

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

Chcete mít studio a lektorku jen pro sebe? Individuální lekce je přesně pro Vás. Tyto lekce jsou také nezbytnou součástí přípravy na soutěže.

VOLNÁ HODINA

Prostor pro Váš vlastní trénink. Studio je Vám plně k dispozici. Tato lekce je bez asistence lektorky.

PŘIPRAVUJTE SE S NÁMI NA SOUTĚŽE

Věděli jste, že máme v našem lektorském týmu mistryni i vicemistryni světa? Rádi připravíme na soutěž i Vás. Nabízíme kurz soutěžní přípravky a individuální lekce.

DOPLŇKOVÉ LEKCE

Vyzkoušejte též lekce pole choreo, pole exotic a další. Pro zvýšení flexibility doporučujeme lekce intenzivního strečinku, pro zpevnění a zlepšení rovnováhy open class stojky. To vše a další zajímavé jednorázové lekce najdete vždy v rozvrhu a na Facebooku či Instagramu.

LEKCE PRO DOSPĚLÉ, DĚTI I JUNIORKY

Máte dceru a nevíte, jestli je tento sport vhodný i pro ni? Ano, je! Nabude sílu, flexibilitu, ladnost, schopnost koordinace pohybů a vyjádření hudby. Lekce pro děti do 10 let jsou v rozvrhu jako Princess, pro juniorky do 17 let jako Teens. Cca od 14 ale není problém chodit mezi dospělé, takže můžete přijít třeba spolu.

ÚROVNĚ KURZŮ POLE DANCE


Z1 – ZAČÁTEČNICE 1
Doba tréninku: není potřeba mít žádné předchozí sportovní zkušenosti
Naučíte se: základní spiny a prvky na statické tyči, krátkou choreografii do hudby

Z2 – ZAČÁTEČNICE 2
Doba tréninku: 3 měsíce
Naučíte se: základní inverty (pozice hlavou dolů) a prvky na statické tyči, crossed knee release (bohyně), pokročilejší spiny a jejich kombinace, spiny na jedné ruce, šplh

S1 – STŘEDNÍ POKROČILÍ 1
Doba tréninku: 6 měsíců
Naučíte se: pokročilé inverty a jejich kombinace (vis za vnitřní a vnější nohu), prvky gemini a scorpio flatline, butterfly, kombinace na statické tyči a pokročilé spiny na statické tyči

S2 – STŘEDNĚ POKROČILÍ 2
Doba tréninku: 9 měsíců
Naučíte se: pokročilé prvky na statické tyči, např. jade, butterly extended, superman, shoulder mount atd.

S3 – STŘEDNĚ POKROČILÍ 3
Doba tréninku: 1 rok
Naučíte se: pokročilé prvky typu twisted grip, aysha, dynamické kombinace na statické i spinové tyči

P – POKROČILÍ
Doba tréninku: 1,5 roku a déle.
Naučíte se: pokročilé a aktuální trendy triky, triky na přání, náročnější kombinace

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY K POLE DANCE


CO JE TO POLE DANCE? 
Pole dance je moderní sportovní disciplína, která propojuje prvky gymnastiky, akrobacie a tance.

PROČ CHODIT NA POLE DANCE? Posílíte celé tělo, naučíte se krásné prvky a poznáte spoustu úžasných lidí, se kterými se vzájemně budete podporovat a těšit se z úspěchů z lekcí.

CO NA SEBE? Začátečnicím postačí legíny a triko nebo jakékoli jiné pohodlné sportovní oblečení, v druhé části Z1 budou potřeba kraťásky. Pokročilejší pole dancerky už potřebují kraťásky a sportovní top ideálně pouze na ramínka (bez rukávů). Na rozcvičku a protažení si v zimě doneste něco teplejšího přes sebe.

MŮŽE PŘIJÍT I MÁ DCERA? Ano! Máme kurzy pro děti od 10 let. Na lekcích se vyřádí, hravou formou se zpevní, protáhnou, naučí se koordinaci pohybu a vše spojí do sestavičky na hudbu. Děti jsou obecně na pole sport velice šikovné, snadno se unesou i protáhnou, tudíž postupují rychleji než dospělí. Mohou se účastnit národních i mezinárodních soutěží nebo dělat pole dance prostě jen pro radost z pohybu.

CO POTŘEBUJI, ABYCH MOHLA ZAČÍT? Potřebujete se jen přihlásit. Nejsou třeba žádné zkušenosti ani sportovní průprava. Nemusíte umět šplhat ani se přitáhnout, jak si mnozí mylně myslí. Začínáme skutečně od začátku a sílu i kondičku na kurzech vyrobíme, ani nebudete vědět jak. Jestli nejste postavou zrovna kost a kůže, nebojte, rozhodně nebudete sama na kurzu plném modelek. Pole dance je určen pro každou ženu!

JAK SE PŘIHLÁSIT? Můžete přes náš rezervační systém, telefonicky, nebo emailem.

©2021 Webové stránky vytvořil WeDesIn